• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
         
                      
0 530 244 87 09
info@aktucatering.com

HİZMETLERİMİZ

Yerinde Yemek Üretim

Yerinde yemek üretim sistemi ile verimlilik ve karlılığı ön planda tutan kurumlar ve işyerleri asli faaliyet alanları dışında olan yemek yapma ve dağıtım işini dışarıdan destek alarak çözmektedir. 

AKTU CATERİNG, uzman kadrosu ve yılların tecrübesiyle sizin mutfağınızda yerinde yemek üretimi yaparak işinize yoğunlaşmanızı sağlar. AKTU CATERİNG müşterilerinin mevcut mutfaklarını kullanarak sağlamaktadır.

Yemek öncesi ve sonrası hizmetlerinin tamamı AKTU CATERİNG’ın deneyimli personeli tarafından yapılmaktadır. Mutfağınızdaki yerinde yemek üretim sürecinde sizin hiçbir detayla ilgilenmenize gerek kalmaz. Uzman ekibimiz sizinle sürekli iletişim halinde olarak taleplerinizi yerine getirir.


Taşıma Yemek Servisi

AKTU CATERİNG, merkez mutfaklarında ürettiği yemekleri müşterilerinin yemek saatlerini dikkate alarak sevkiyat yapar.
Taşıma yemek hizmeti veren AKTU CATERİNG merkez mutfağı hijyenik ve deneyimli personelleriyle hizmek vermektedir.
 
Gıda mühendislerinin sorumluluğunda olan satın alma bölümü en iyi tedarikçilerle, en sağlıklı ürünleri temin ederek profesyonel aşçılarıyla üretim tesisinde toplu yemek (tabldot) üretimi yapar.

AKTU CATERİNG merkez mutfaklarında ürettiği yemekleri müşterilerinin yemek saatlerini dikkate alarak (servis) sevkiyatı yapar.

Yemek taşımaları, sıcaklığını ve lezzetini koruyan izole edilmiş termobox kaplarda, yemek taşımaya uygun servis araçlarıyla yapılır.


Davet ve Organizasyon

Her türlü cemiyet , Şirket toplantıları,  kokteyl ve yemek organizasyonları, açılış ve kutlama organizasyonları, piknik organizasyonları, garden partiler, düğün, yıl dönümü, özel gün kutlamaları AKTU CATERİNG tecrübesiyle organize edilmektedir.
 
AKTU CATERİNG sizin özel günlerinizi, hiçbir detayla ilgilenmenize gerek bırakmadan organize ederek tüm davetlerinizi unutulmaz  anlara dönüştürür.

AKTU CATERİNG, açık ve kapalı mekanlarda yapılacak organizasyon ve davetlerinizde  kullanılacak her türlü ekipmanı temin eder.

Amacımız sizin en özel günlerinizi en iyi şekilde kutlamanıza yardımcı olarak organizasyonlarınızı ve davetlerinizi unutulmaz kılmaktır.

Tüm organizasyon ve davetleriniz tecrübeli ekibimiz tarafından başından sonuna kadar izlenerek kusursuzca gerçekleştirilir. Size mutlu anlarınızı yaşamak kalır.

aydın yemek fabrikaları arasında bir numara...